اندروید app

دانلود پاورپوینت اندروید Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint: Slideshows and Presentations 16.0.12130.20208


پاورپوینت برنامه ای برای ساخت ارائه مطلب به وسیله اسلاید است که امروزه هر شرکتی برای جلسات خود از آن استفاده می کند.


همان افکت های تصویری که برای انتقال از اسلایدی به اسلاید دیگر در نسخه کامپیوتر دسترسی به آنها وجود داشت در نسخه اندروید پاورپوینت نیز موجود هستند.


علاوه بر این قالب هایی در برنامه تعبیه شده که بتوان از آنها برای ساخت پرزنت های جدید استفاده کرد. اسلاید ها را هم به سادگی با گرفتن و رها کردن (درگ و دراپ) می توان جا به جا کرد.


[accordion dltitle=”نیاز به اطلاعات بیشتر” ]


امکانات منوهای PowerPoint:


در حالت اسلایدشو کاربر قادر است تا در حین اجرای پرزنت برای دیگران، قسمت هایی را که مایل است هایلایت کند و با ابزار جوهر روی بخش خاصی از اسلاید ها که می خواهد حین نمایش مورد تاکید و توجه قرار گیرد، خط بکشد. برنامه PowerPoint اندروید این امکان را دارد که کاربر از روی گوشی یا تبلت خود ارائه مطلب را روی یک نمایشگر بزرگ تر، پرزنت نمایید.

استفاده از پاورپوینت موبایل کار دشواری نیست ولی طبعا نمی توان انتظار داشت دقیقا همان کارآیی که در کامپیوتر از پاورپویت گرفته می شود، روی صفحه کوچک گوشی هم به همان کیفیت از آن خروجی ایجاد کرد. پیش نمایش انیمیشین ها به صورت خودکار بارگیری می شوند. منوهای طبقاتی برنامه شامل قالب هایی هستند که می توان از آنها در اسلاید ها استفاده کرد. بسته به اینکه کدام قسمت از صفحه را در حالت انتخاب قرار داده باشید عملکرد منوها تغییر می کند. همچنین منو هایی به شکل پاپ آپ وجود دارد که به محض اینکه کاربر یک “باکس نوشته” را هایلایت کند، فعال شده و نوار ابزار تغییر فرمت متنی در آن قابل دسترسی قرار می گیرد.


[/accordion]


ویژگی های برنامه PowerPoint


کار روی پرزنت خود را در دستگاه های دیگر شروع کنید روی گوشی ادامه داده و در نهایت آن را برای دیگران ارسال کنید.

اسلاید های زیبایی را با کمک قالب های موجود در برنامه بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تنها با یک کلیک فایل اسلاید شو را با دیگران به اشتراک بگذارید، تا از آنها یازخورد بگیرید. در برنامه دسترسی به دیگران بدهید تا مشخص کنید در یک پروژه گروهی چه کسی چه تغییری در روند کار ایجاد کرده است.


دانلود 16.0.12130.20208 Microsoft PowerPoint

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *